Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Тараненко Ніна Іванівна

02.02.2015 10:02
Тараненко Ніна Іванівна

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (з 2014 р.)

Народилася 22 серпня 1962 р. у смт. Олександрівка Кіровоградської області. У 1984 році закінчила Кіровоградський сільськогосподарський інститут за фахом - інженер-механік, а у 1990 – Дніпропетровський державний університет за фахом економіст-соціолог.

У 1996 закінчила Українську академію державного управління при Президентові України, за фахом - магістр державного управління.

З 1984 до 1987 року працювала заступником керуючого по матеріально-технічному забезпеченню, економіст Устинівської, Олександрівської райгосптехніки Кіровоградської області.

1987-1988 – головний інженер-енергетик Олександрівського райспоживтовариства Кіровоградської області, старший бухгалтер, старший інженер Олександрійського тресту «Кіровоградбуд».

1989 році стає на посаду провідного інженера відділу праці та заробітної плати, м. Кіровокан, Вірменія

З 1991 до 1997 року працює інструктором оргвідділу, завідувач канцелярією, консультант з питань роботи Рад народних депутатів, завідувач відділом у справах неповнолітніх, завідувач відділом у справах сім’ї та молоді Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Потім рік працює на посаді заступника начальника управління з питань сім’ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З 1998 і до 2007 року обіймає посаду головного консультанта Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, помічник-консультант народного депутата України.

З 2007 – директор Департаменту забезпечення роботи міністра, Міністерство економіки України. З 2007до 2014 – помічник-консультант народного депутата України.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.