Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У Києві пройде форум нафтогазової промисловості

10.10.2018 11:10
У Києві пройде форум нафтогазової промисловості

23-25 жовтня у Києві пройде ХХІ Міжнародний форум нафтогазової промисловості «Нафта та Газ 2018». Його організатор – Нафтогаз України. Учасники – провідні підприємства нафтогазової та суміжних галузей промисловості з 20 країн світу.

Понад 20 років Форум є одним із важливих галузевих заходів країни і належить до найпрестижніших виставково-презентаційних подій в Україні. Програмою заходу передбачено міжнародну конференцію «Нафтогазова галузь України», семінари та зустрічі.

Серед питань, які будуть обговорюватись – реалізація стратегії Нафтогазу та її сприяння розвитку ринку нафти і газу, а також суміжних ринків економіки України; презентація набільших запланованих закупівель та критеріїв відбору постачальників; енергоефективність, альтернативна енергетика, а також перспективи транспортування, розвідки та видобутку вуглеводнів.

Спікери форуму – голова правління НАК Нафтогаз Андрій Коболєв, голова правління Укргазвидобування Олег Прохоренко, представники Мінекономрозвитку, обласних держадміністрацій, міжнародних компаній.

У виставковій експозиції «Нафта та Газ 2018» традиційно буде представлено сучасне устаткування і новітні технології для розвідки, видобування, зберігання та транспортування нафти і газу.

Детальна програма на сайті http://oilgas-expo.com.

Реєстрація учасників до 20 жовтня. Контакти організаторів : 586-33-73

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.