Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У Києві відбудеться українсько-турецький економічний симпозіум

07.02.2019 15:02
У Києві відбудеться українсько-турецький економічний симпозіум

Зовнішньоекономічні стосунки між Україною та Туреччиною добре розвиваються. За 2018 рік товарообіг між країнами зріс на 11 %, а загальний товарообіг склав 4 млрд. дол. Країни готуються до підписання угоди про вільну торгівлю і намагаються, щоб цей документ дозволив сповна використати торгово-економічний потенціал обох держав. Про таке сьогодні говорив президент УСПП Анатолій Кінах на зустрічі з віце-президентом Фонду економічних досліджень Туреччини Ібрагімом Х.Чифтчи і його генеральним секретарем Нахітом Озени.  

Гості з Туреччини розповіли, що Фонд економічних досліджень покликаний розробляти  пропозиції з більш активного розвитку економічного співробітництва між нашими країнами, включаючи торгову,  інвестиційну та програмно-проектну  складову. Саме з цією метою для представників турецької економічної науки так важливі контакти з найбільшим об’єднанням промисловців і підприємців в України.

Ібрагім Х. Чифтчи звернувся до А.Кінаха з пропозицією провести цього року  разом з УСПП, ТПП України, вітчизняною діловою спільнотою економічний симпозіум – «Нові горизонти економічної співпраці між Україною та Туреччиною» в Києві.  Головною метою заходу стане інформування бізнесу двох країн про економічні та торгові можливості, про сфери інвестування, сектори, які є важливими зараз та стануть такими в майбутньому, про перспективні наукові дослідження, які матимуть вплив на виробництво. Було вирішено   запросити на симпозіум представників парламенту і уряду, лідерів громадських бізнес-структур.   

Керівники Фонду економічних досліджень запросили Анатолія Кінаха виступити на симпозіумі з доповіддю. Було домовлено про тісну взаємодію УСПП та Фонду під час підготовки до заходу.

  5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.