Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У м.Гомель пройде Перший Форум регіонів Білорусі і України

12.10.2018 10:10
У м.Гомель пройде Перший Форум регіонів Білорусі і України

25-26 жовтня в м. Гомель (Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Білорусі і України під патронатом та за участі президентів обох держав. На форумі перебуватиме і делегація УСПП.

Форум проводитиметься з метою підтримки рівня довіри та подальшого розвитку політичних, економічних та гуманітарних зв'язків між двома країнами; розширення міжрегіонального співробітництва та представлення економічного потенціалу регіонів і конкретних проектів у сфері торгівлі, промисловості, сільськогосподарської кооперації, інвестицій, а також зміцнення прямих зв'язків на рівні областей, районів та господарюючих об'єктів.

Звертаємо увагу, що кількість учасників пленарного засідання форуму обмежена.

При бажанні взяти участь у Першому Форумі регіонів Білорусі і України у складі делегації УСПП просимо не пізніше 19 жовтня підтвердити участь за тел. (044) 2706825, 536 96 42.

 

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.