Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Український бізнес вчиться співпрацювати з Світовим банком

14.03.2019 12:03
Український бізнес вчиться співпрацювати з Світовим банком

Представники Міжнародного банку реконструкції і розвитку (Світового  банку) та Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) провели інформаційно-освітній семінар на тему закупівель в рамках реалізації проектів в Україні, які фінансуються Світовим банком.

Такі контакти потрібні, щоб посилити ділові комунікації СБ та українського бізнесу, забезпечити більш ефективне використання портфелю кредитів, максимально сприяти реалізації  інфраструктурних проектів у прозорому, відкритому режимі. Цю думку поділяє як керівник  представництва Світового банку по  Україні, Білорусі та Молдові Сату Кахконен, так і президент УСПП Анатолій Кінах.

Світовий банк є одним з основних партнерів України протягом понад двох десятиліть. СБ підтримав в нашій країні більше 70 проектів на загальну суму близько $ 12 млрд., постійно  передає інноваційні  знання та досвід. Ці проекти сприяють покращенню доріг, забезпеченню постачання води та електроенергії,  допомагають країні управляти власними природними ресурсами на екологічно стійкій основі.

На семінарі фахівці СБ ознайомили  представників будівельних, дорожньо-будівних підприємств, виробників  та постачальників обладнання та товарів у сфері житлово-комунального господарства, міської інфраструктури, енергозбереження з можливими партнерами,  організаціями – членами Групи Світового банку, портфелем інвестиційних проектів банку в Україні. 

Проведено  презентацію правил та процедур закупівель, надані практичні роз’яснення стосовно підготовки конкурсної пропозиції для участі в тендерах, що проводяться в рамках проектів, які фінансуються Світовим банком. 

 

«Для українського бізнесу дуже важливо бути конкурентними, мати доступ до співпраці з іноземними партнерами, участі в міжнародних тендерах тощо. В УСПП цьому приділяють величезну увагу. Так, минулоріч була серія семінарів разом з нашими литовськими партнерами. Така робота продовжуватиметься і далі», – повідомив президент УСПП Анатолій Кінах. 

Нагадуємо, в комплексному документі, підготовленому УСПП і Антикризовою радою громадських організацій «Платформа економічного патріотизму» та спрямованому на адресу уряду і парламенту, завдання пришвидшення адаптації української економіки до стандартів і технічних регламентів ЄС сформульоване як пріоритетне.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.