Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

УНІАН // Atlantic Council: українську гривню чекають серйозні проблеми без траншу МВФ
Експерти допускають, що без грошей фонду українську валюту чекає девальвація…
МЕРТ // Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва
Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо…

Про нас пишуть

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання

08.02.2018 13:02

За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність праці, і прибутковість, і дозволить створити робочі місця.

Кабінет міністрів затвердив механізм надання розстрочки зі сплати податку на додану вартість при імпорті обладнання терміном на 24 місяці.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу. «Ми пропонуємо стимулювати завезення сучасного обладнання для оновлення основних фондів підприємств шляхом надання розстрочки зі сплати ПДВ на строк до 24 місяців. Ми вважаємо, що це збільшить і продуктивність праці, і прибутковість, і дозволить створити робочі місця», - зазначив, представляючи проект постанови, міністр фінансів Олександр Данилюк.

Рішення було прийнято з триденним доопрацюванням на прохання голови Державної регуляторної служби Ксенії Ляпіної, для того щоб повністю відпрацювати прозорий механізм відшкодування. При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв підписати відповідну постанову вже в п'ятницю.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.