Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

УНІАН // Atlantic Council: українську гривню чекають серйозні проблеми без траншу МВФ
Експерти допускають, що без грошей фонду українську валюту чекає девальвація…
МЕРТ // Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва
Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо…

Про нас пишуть

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП сприятиме просуванню жінок в STEM-компаніях

07.03.2018 12:03
УСПП сприятиме просуванню жінок в STEM-компаніях

 

УСПП приєднався до Технологічного Пакту  – ініціативі державно-приватного партнерства, яка започаткована в Нідерландах і має на меті збільшення інтересу до STEM-спеціальностей (наука, технології, інженерія, математика). Ініціативу голландського Технологічного Пакту вже перейняли Данія, Бельгія, Естонія.

Підтримала ідею і STEM Coalition Україна, яка  вирішила  сформувати подібне державно-приватне партнерство задля збільшення і розвитку жінок в STEM галузях. Сьогодні в Україні та й в інших країнах  жінок в STEM-галузях близько 21-23%. На керівних посадах в компаніях  їх ще менше. Проект «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-галузях» покликаний це поміняти.

Коаліція STEM освіти – це платформа для об’єднання компаній, навчальних закладів, асоціацій, експертних організацій, муніципалітетів та ЗМІ заради підвищення якості STEM-освіти в Україні. Основними напрямками роботи є  розвиток технологічної грамотності освітніх закладів,  збільшення кількості дівчат та жінок в СТЕМ до 30%, розвиток зв’язків школа-компанії; університет-компанія.

Пакт було підписано 20 провідними STEM компаніями, університетами, асоціаціями в Україні (Snite, ИТ-Интегратор, IFIP, Курсы 1С. Обучение 1С. ЦСО 1С "Проком",  Вінницький національний технічний університет, Kharkiv National University of Radioelectronics, Інноваційні Освітні Рішення, Енергоатом, Молодіжна Енергетична Спільнота, Фонд Східна Європа, Державний університет інфраструктури та технологій, Svitla Systems, Luxoft Ukraine, Національна Академія Управління, Miratech, UNIT.City, UNIT Factory, #DTEK).

Проект «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-галузях» передбачає різні напрямки: проведення  досліджень, підписання Пакту в різних містах країни та різними компаніями, започаткування нагороди «Краща STEM-компанія для жінок», започаткування сертифікації «Краща STEM-компанія для жінок». Проект відкритий для нових учасників, приєднуйтесь! https://www.facebook.com/TechPact4Women/

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.