Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Вітаємо нашого колегу і друга Івана Дунця з ювілеєм!

07.12.2018 07:12
Вітаємо нашого колегу і друга Івана Дунця з ювілеєм!

Щиро вітаємо нашого соратника і друга, голову правління регіонального відділення УСПП у Хмельницькій області Івана Дунця із 70-річчям.

Відомого промисловця  цінують за професіоналізм, допомогу діловій  спільноті, внесок у покращення підприємницького і інвестиційного клімату не тільки на Хмельниччині, але й в Україні загалом. Іван Іванович має  почесні нагороди – Ордени «За заслуги» ІІІ, ІІ, І ступенів, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Багато інноваційних ідей, проектів, висловлених І.І. Дунцем, були включені до обласних програм розвитку, ввійшли до комплексних пропозицій уряду і парламенту від УСПП, сторони роботодавців. Захоплюємося його публіцистичними талантами – багато років він співробітничає з засобами масової інформації області і країни, розповідаючи  про проблеми бізнесу і шляхи їх вирішення.

Пишаємося нашою співпрацею та бажаємо Івану Івановичу подальших успіхів у щоденних справах, сміливих планів та починань.

Нехай Ваша творча енергія ніколи не згасає, а інтуїція не підводить! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде сповнений новими злетами й досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею.

Міцного здоров’я,  щастя,  благополуччя та успіхів Вам та Вашій родині!

 

 

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.