Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Вітаємо президента УСПП Анатолія Кінаха з іменинами!

03.08.2018 23:08
Вітаємо президента УСПП Анатолія Кінаха з іменинами!

4 серпня святкує свої іменини президент Українського союзу промисловців і підприємців, екс-прем’єр-міністр України, відомий політичний і громадський діяч Анатолій Кирилович Кінах.

Самовіданна праця на благо вітчизняної економіки, піднесення і розвитку Української держави об’єднала навколо Анатолія Кириловича ділову спільноту країни, роботодавців, експертів та громадські організації. Наразі він очолює не лише ділову громаду – УСПП, роботодавців – ООРУ, Антикризову раду громадських організацій, до якої входять більше 100 асоціацій, але й стоїть у витоків найбільшої платформи громадянського суспільства - Національного форуму «Трансформація України», що формує стратегію подальшої інтеграції країни в ЄС.

З ним раді працювати як в Україні, так і за кордоном. Бізнес та дипломати з Італії, Ізраїлю, Китаю тощо, представники Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду, президенти дружніх держав – експертна думка президента УСПП, його вміння рухатись вперед, об’єднувати бізнес із громадськістю, інвесторів з виробниками, новаторів з професіоналами – широко відома.

Під його керівництвом ділова громада – українські промисловці та підприємці – не бояться першими турувати шлях змін та рефопм, озвучувати «незручні», але наболілі питання, брати на себе відповідальність за розвиток суспільства і економіки.

Анатолій Кінах завжди допоможе нужденному, не залишить без уваги співтовариство земляків, підтримає дитячі акції, які проводить його дружина Марина. Це чудовий друг, цікавий співрозмовник, ерудит з величезним почуттям гумору.

Від щирого серця вітаємо Вас з іменинами!

Бажаємо Вам натхнення, творчих сил та лише позитивних викликів! Нехай притаманний Вам оптимізм зігріває оточуючих, ініціативність гуртує навколо себе гарних людей, а мудрість допомагає приймати виключно правильні рішення. Радості Вам, добра і відмінного здоров'я!

Друзі та колеги з УСПП

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.