Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Вітаємо Збройні Сили України з професійним святом!

06.12.2018 12:12
Вітаємо Збройні Сили України з професійним святом!

6 грудня – це свято не лише для наших військовослужбовців, захисників України, але й для всього народу. Адже сини і дочки України, які служать в Збройних Силах, це той щит, який стоїть на захисті нашої незалежності та безпеки.

Українська армія сильна, бо на її боці правда, а мужність наших воїнів відома у всьому світі. Не можна не згадати і зусилля волонтерів, всіх тих, хто підтримував Збройні Сил з моменту початку російської агресії.

Щиро вітаємо наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів,  бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у службі, надійного тилу і всіх благ! Божих благословень вам і вашим родинам!

Зичимо всім нам миру і спокою на всій українській землі. 

Щиро,

Президент УСПП                                                                       Анатолій Кінах

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.