Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Всеукраїнська мережа доброчесності підбила перші підсумки роботи

30.05.2018 14:05
Всеукраїнська мережа доброчесності підбила перші підсумки роботи

Рік тому Рада бізнес-омбудсмена за підтримки національних та міжнародних партнерів представила бізнесу, котрий прагне працювати прозоро - Всеукраїнську Мережу Доброчесності та Комплаєнсу. Компанії, які приєднуються до мережі, зобов'язуються підтримувати гарну ділову репутацію та покращувати стандарти доброчесності. Поклавши відповідальність в основи діяльності компанії, бізнес зможе протидіяти корупції, полегшити регуляторний тиск, мати доступ до кредитування та вихід на міжнародні ринки. На сьогоднішній день мережа об'єднує 55 українських та міжнародних компаній, які підписали відповідний Меморандум. 

УСПП як один з найавторитетніших ділових союзів країни свого часу підтримав створення даної мережі та закликав вітчизняні підприємства доєднуватись до неї.

«Поступово будемо розширювати територію доброчесності в нашій рідній державі. Все це вже відбувається і має принципове значення з точки зору формування сучасного бізнесу, сучасної економіки», - сказав раніше президент УСПП Анатолій Кінах.

Він наголосив, що наразі дуже важливо формувати не тільки прагматичні правила розвитку бізнесу у всіх сферах, починаючи з фінансової, але й атмосферу довіри.

Перші щорічні збори учасників мережі, на яких були оголошені річні досягнення структури, пройшли 30 травня в Києві. Серед запрошених – представники приватних та державних підприємств, українських представництв міжнародних компаній, великого, малого та середнього бізнесу в усіх сферах діяльності, міжнародні партнери з ЄБРР тощо.

У рамках заходу був схвалений Річний звіт, Етичний стандарт, зміни до Меморандуму про партнерство та річний бюджет мережі.

Було наголошено, що у 2018 році значно збільшиться фінансування мережі (за 2017 рік становило 55 тис. євро), частину з яких становитимуть членські внески учасників, решта покриватиметься грантодавцями.

Під час експертної панелі відбулося і обговорення процедури сертифікації рівня доброчесності учасників мережі, а саме викликів та переваг, які вона створює.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.