Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Хмельницький Василь Іванович

02.02.2015 10:02
Хмельницький Василь Іванович

Перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (з 2014 р.), засновник K.Fund.

Народився в 1966 р. у місті Баян-Аул (Казахстан).

У 1987-1991 рр. працював газоелектрозварювальником, майстром будівельно-монтажного управління в Ленінграді. Протягом 1991–1998 рр. завідував інформаційним відділом радянсько-американського спільного підприємства «Орімі-Вуд» (м. Санкт-Петербург), керував компанією «Данапріс», очолював інформаційно-аналітичний відділ «Реал-Груп».

У 2003 р. закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Народний депутат п’яти скликань. Вперше був обраний до парламенту в 1998 р. від Партії зелених. Протягом каденції входив до складу різних фракцій і депутатських груп. У 2014 р. завершив політичну діяльність у складі депутатської групи «Суверенна європейська Україна». На сьогоднішній день не є членом жодної політичної партії.

Разом із партнерами Василь Хмельницький інвестує кошти в розвиток різних бізнесів в Україні, вважаючи за краще співробітництво і спільне управління. Практично кожний проект має індивідуальну конфігурацію акціонерів і менеджмент.

Наразі ключові зусилля підприємця сконцентровані на девелоперському бізнесі. Він є мажоритарним акціонером компанії UDP, що реалізує масштабні інфраструктурні проекти. Серед них – міжнародний аеропорт «Київ», ТРЦ OceanPlaza, житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», RiverStone, «Паркове місто». Інвестує в бізнеси «БІОФАРМА» (фармацевтична галузь), StarMedia (виробництво кіно- і телепродукції), «РТМ» (національний оператор реклами). У планах підприємця – створення високотехнологічних промислових виробництв, розвиток інноваційних парків, залучення іноземних інвестицій і технологій в Україну.

Серед ініціатив, що підтримує підприємець, – проекти громадської спілки «Освіторія»: сучасна загальноосвітня школа «Новопечерська школа» в Києві та онлайн-платформа «iLearn» для учнів з дитячих будинків та малозабезпечених сімей; магістерська програма публічного адміністрування в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект «Бібліотека Хмельницького».

У 2015 р. Василь Хмельницький об’єднав громадську діяльність у рамках K.Fund. Завдання фонду – допомагати перспективній молоді відбутися в Україні; дати ключі, які допоможуть молодим професіоналам відкрити нові горизонти і знайти шлях до своєї мрії.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.