Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Запорощук Валентин Анатолійович

06.12.2013 18:12
Запорощук Валентин Анатолійович

Віце-президент Українського Союзу промисловців та підприємців, президент групи компаній «Провіант»

Народився у 1970 році у м. Сміла Черкаської області. Першу освіту здобув в Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту. У 2009 році закінчив Черкаський політехнічний університет, за фахом економіст.

Трудову діяльність розпочав у Черкасах на підприємстві «Сван». Згодом очолив молочний відділ даної компанії, яка на той час була одним із найбільших експортерів молочної продукції.

У 2001 році В. Запорощук починає займатися виробництвом і реалізацією згущеного молока з давальницької сировини на Первомайському молочноконсервному комбінаті. Через два роки стає заступником наглядової ради ЗАТ «Бахмачконсервмолоко».

З 2004 року – керівник напрямку «Молоко» групи компаній «Сван», куди входили ЗАТ «Бахмачконсервмолоко», ТОВ «Городконсервмолоко», ТОВ «Агротехнологія». На підприємстві В. Запорощук відповідав за розвиток, безпеку і управління всього молочного бізнесу, створення дистрибутивної мережі на внутрішньому ринку і організацію продажів на зовнішній ринок.

У 2006 року В.Запорощук стає президентом групи компаній «Провіант». Згодом він створює нове підприємство ВАТ «Ічнянський молочно­консервний комбінат», яке сьогодні займає лідируючу позицію у виробництві та експорті молочноконсервної продукції, та стає головою спостережної ради даної компанії.

В.Запорощук є членом Правління Українського Союзу промисловців і підприємців, Національної асоціації акціонерних товариств з виробництва молочних консервів «Укрконсервмолоко».

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.