Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Жук Людмила Володимирівна

06.12.2013 18:12
Жук Людмила Володимирівна

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців

Народилася на Уралі (Росія). Закінчила факультет журналістики Уральського державного університету. Багато років працювала в редакціях газет різного рівня, громадських організаціях.

Мешкаючи у Львові, у 1990-1993р.р. брала участь у створенні та становленні всеукраїнської ділової газети «Галицькі контракти» ( нині – «Контракти»). Працювала у власному бізнесі. З 1998 року – в апараті УСПП на посаді керівника прес-служби. 2001-2002р.р – заступник керівника прес-служби Кабінету Міністрів України. У 2003 р. обрана віце-президентом УСПП з інформаційно-іміджевої політики.

В УСПП ініціювала та реалізувала багато цікавих проектів інформаційної сфери – різноманітних видань з досвіду діяльності промисловців і підприємців, «Вісника УСПП», створення програм на радіо та телебаченні, Інтернет порталу УСПП тощо. Є ініціатором приєднання УСПП до Глобальної угоди ООН – всесвітньої ініціативи з розвитку соціальної відповідальності бізнесу, продовжує розвивати цей напрямок роботи союзу. Член двосторонньої міжурядової українсько-ізраїльської комісії.

Займається громадською діяльністю – є членом Політради Партії промисловців і підприємців України, очолювала Асоціацію регіональної ділової преси «Регіони-Центр».

Має звання «Заслужений журналіст України».

Має двох доньок, які також є журналістками за фахом. Захоплюється літературою, класичною музикою, джазом, біблеїстикою.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.