Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Зімін Сергій Георгійович

21.08.2017 13:08
Зімін Сергій Георгійович

Віце-президент УСПП 

Народився в 1952 р. в Донецьку. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-механік. Працював в інституті електрозварки ім. Є. Патона, був директором з виробництва дослідного заводу.  З 1989р. по 2006р. працював генеральним  директором та головою наглядової ради НВО «Арма».

2006-2007рр. – заступник голово Київської міської державної адміністрації, 2007-2010рр. – заступник міністра житлово-комунального господарства України. У 2010р. призначений головою Шевченківської районної адміністрації в м. Києві, де працював до 2014р.  Обирався народним депутатом Київської міської ради.

Кандидат технічних наук. Заслужений машинобудівник України. Нагороджений орденом «за заслуги» З-го і 2-го ступеню.   

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.