Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Про нас пишуть

09.11.2018

УНІАН // УСПП закликає керівництво країни якомога швидше розробити і впровадити Національну стратегію розвитку промисловості

Також керівництву країни необхідно сконцентрувати сили на вирішенні таких проблем, як відсутність доступу підприємств до дешевих кредитних ресурсів, виїзд робочої сили за кордон та демографічна криза.
Детальніше...
31.10.2018

Голос України // Головний рушій зростання - підвищений споживчий попит

Експерти пропонують інші варіанти фінансування реального сектора
Детальніше...
14.09.2018

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт

Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами
Детальніше...
11.09.2014

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"

Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень длительным усилиям. И стремиться минимизировать потери
Детальніше...
29.04.2014

Українському бізнесу запропонують податкову амністію

У той час, як уряд розглядає варіанти легалізації тіньових доходів, Український союз промисловців і підприємців (УСПП) розробив свій варіант законопроекту про податкову амністію та передав його уряду, виходячи з того, що податкову амністію треба проводити саме сьогодні, і це призведе до дуже затребуваного податкового компромісу між владою та бізнесом. «Вести» проаналізували законопроект.
Детальніше...
20.03.2014

Податковий Вісник//Україна не зможе подолати нинішню рецесію доти, доки малий бізнес перебуватиме в стагнації

Скорочення кількості малих підприємств в Україні останніми роками є вкрай тривожним сигналом. Малий бізнес становить основу сучасної економіки, тому його локальні проблеми автоматично формують низку негативних тенденцій для економіки в цілому. Україна не зможе подолати нинішню рецесію доти, доки малий бізнес перебуватиме в стагнації. Яким бачать подальше реформування податкової системи країни безпосередні учасники ділового товариства, «Вісник» поцікавився у завідувача сектору грошово-фінансової стратегії Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України віце-президента Українського союзу промисловців і підприємців Олексія МОЛДОВАНА.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.