Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Зубарєв Валерій Володимирович

06.12.2013 18:12
Зубарєв Валерій Володимирович

Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, Голова Комісії УСПП з питань оборонно-промислового комплексу

Народився 13 жовтня 1951 року у м. Балта Одеської області. Закінчив Одеський політехнічний інститут у 1973 році, за спеціальністю інженер електронної техніки.

Трудову діяльність розпочав на Івано-франківському заводі «Позитрон». Працював майстром, начальником дільниці, заступником начальника цеху цього підприємства.

Має досвід роботи в органах державної влади. Працював на посадах начальника управління, директора департаменту Міністерства машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України.

У 1997 році призначений заступником Міністра промислової політики України. Згодом працював заступником державного секретаря Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, першим заступником Державного секретаря Міністра промислової політики України та заступником Міністра промислової політики України.

З 2005 року працював в Апараті Ради Національної безпеки і оборони України, де очолював управління проблем військово-технічної та військово-промислової політики. За його безпосередньої участі розроблено та прийнято ряд законів України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо реформування Збройних Сил України, оборонно-промислового комплексу України та військової науки.

Здобув ступінь доктора технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений працівник промисловості України. Має орден «За заслуги» III ступеня, почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.