Антикризовий штаб стійкості бізнесу в умовах воєнного стану

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, в лютому 2022 року при УСПП створено Антикризовий штаб стійкості економіки в умовах воєнного стану, до роботи якого доєдналися представники уряду, Офісу Президента, Верховної Ради, низки територіальних громад, податківці, провідні галузеві асоціації, профспілки, експертні установи. Загалом налічується більше 100 постійних учасників.

Цей майданчик вже дозволив вирішити низку наболілих для підприємництва питань – створення системи бронювання фахівців, прийняття закону про компенсацію за зруйноване житло, вирішення низки кейсів із блокуванням податкових накладних, несвоєчасною компенсацією ПДВ. Антикризовий штаб напряму сприяв закладенню в бюджет коштів на фінансування оновлення вагонів Укрзалізниці, а також став майданчиком для робочих зустрічей аграріїв, представників Мінінфраструктури, Укрзалізниці, прикордонників  тощо – з питань розширення наземних пунктів пропуску на західному кордоні для потреб українського експорту.

Антикризовий штаб став співорганізатором слухань в парламентському Комітеті з питань економічного розвитку щодо Плану відновлення України, надав пропозиції до проєкту рішення РНБОУ «Стійкість економіки в умовах воєнного стану».