УСПП - ваш партнер

УСПП – надійний партнер

Український союз промисловців і підприємців є потужним  громадським  об'єднанням, куди увійшли представники великого, середнього та малого бізнесу, традиційні для країни підприємства,  заводи зі столітньою історією та еліта новітніх високих технологій,  експортери та  виробники продукту для внутрішнього ринку. Союз веде свою історію з 15 лютого 1992 року.

У складі УСПП - 25 регіональних відділень, 73 філії та 24 представництва, 39 комісій з різних питань. Щорічно лави організації поповнюються десятками нових членів.

Ще у 2007 році УСПП запровадив і щорічно захищає систему управління якістю ISO 9001:2000.

Союз співпрацює більше, ніж з 100 громадськими організаціями та галузевими асоціаціями, які об’єдналися в  Антикризову раду громадських організацій. Розроблена ними «Платформа економічного патріотизму» є дієвим комплексним планом з відновлення індустріального, науково-технічного потенціалу країни та виведення показників зростання щорічного ВВП не менше, ніж на 6-8%. Ще один  програмний документ УСПП – стратегія запуску і відродження вітчизняного промислового комплексу «Нова індустріалізація – реальний шанс для України», яка ухвалена рішенням Антикризової ради громадських організацій України та правління УСПП.  Стратегія базується на  нових інноваційних підходах, пропонує  нову систему інтеграції промисловості з наукою і фінансами, яка здатна у відносно короткий період вивести промисловість України на шлях сталого інноваційного розвитку.

 Поруч з УСПП діє Об’єднання організацій роботодавців України.

УСПП докладає зусиль щодо поглиблення діалогу з владою. Підписано Меморандум про партнерство і співробітництво з Кабінетом Міністрів України.

Договірні відносини існують з:

- Державною фіскальною службою;

- Державним агентством водних ресурсів;

- Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження;

- Державною службою зайнятості;

- Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг;

- Громадською радою при Київській міській державній адміністрації тощо.

Президентом УСПП є екс-прем'єр-міністр України та член парламенту  п'яти скликань Анатолій Кінах.  

Ви можете приєднатися до діяльності союзу, взяти участь у роботі його комісій

masnik@uspp.org.ua, www.uspp.org.ua.

 

Ми –   громадянське суспільство

За сприяння УСПП свого часу був створений Національний форум «Трансформація України», учасниками якого стали представники духовенства, лідери громадських організацій, народні депутати (нині у ВРУ працює  відповідне міжфракційне об’єднання), представники міжнародної спільноти, дипломатичного корпусу, вітчизняного бізнесу, волонтери, експерти, науковці. Підготовлена концепція Стратегії трансформації України,  яка  підтримана українською спільнотою та міжнародними партнерами з Польщі, Литви та США. Документ передбачає  довгострокову мету приєднання до Євросоюзу та невідкладні перетворення в країні. Стратегія та план її реалізації охоплює такі сфери,  як стабільна економіка,  держбезпека, бізнес-клімат, впорядкування законодавчої системи, державні фінанси, соціальна політика, наука, освіта тощо. В її основі – кращий досвід Польщі та інших країн – «молодих» членів ЄС, адаптований, в тому числі, безпосередніми авторами успішних реформ у даних країнах. З боку міжнародних партнерів (США, Польщі, Литви тощо) є підтримка ініціативи створити і Міжнародний координаційний механізм для України, що допомагатимуть таким  комплексним  перетворенням.

Національний форум «Трансформація України»

+38 067 343 55 33, email: info@nftu.org.uа

 

Низка ділових та медичних організацій, включаючи Національну академію медичних наук, за участі УСПП сформували громадську структуру – Платформу Національної стратегії охорони здоров’я України, майданчик для координації дій між державними інституціями і громадським сектором в цій царині.  Платформа вирішила спільно сформувати Національну стратегію охорони здоров’я.

 

Захист   прав   підприємців

Зміст всієї діяльності УСПП –  системний захист та підтримка  промисловців і  підприємців.  Задля цього здійснюється:

  • вивчення потреб промислової спільноти, галузевих інтересів, проблем малого, середнього бізнесу, самозайнятих осіб;
  • юридична підтримка підприємців – консультації, заяви на користь суб’єктів господарювання від імені УСПП та його партнерів;
  • фахові прогнози розвитку економічної і фінансової сфери, розрахунки наслідків впровадження законів, регуляторних актів;
  • співпраця із профільними комітетами Верховної Ради України, підготовка пропозицій бізнесу до законопроектів, лобіювання їх в інформаційному полі;
  • спільні засідання із Прем’єр-міністром, керівництвом органів влади.

УСПП підтримує діяльність Офісу бізнес-омбудсмена в Україні – разом із іншими стейкхолдерами.

Нині у фокусі уваги УСПП:

  • збереження та розвиток трудового потенціалу країни;
  • встановлення сприятливого ділового клімату – доступ підприємців до фінансових ресурсів, простота ведення справи,  захист бізнесу від свавілля чиновників та рейдерів;
  • відродження вітчизняної  промисловості за світовими стандартами, впровадження інноваційних виробництв, модернізація підприємств, створення національної стратегії індустріального розвитку;
  • створення умов для розвитку самозайнятості, малого та середнього бізнесу в Україні;
  • дієвий захист прав власника та інвестора.

 

Корпоративна безпека

 

Система  корпоративної безпеки УСПП  допомагає  підприємствам з протидії протиправним захопленням та поглинанням, надає консультації з організації на підприємствах систем та служб безпеки, щодо захисту комерційної таємниці, фізичної і технічної охорони об’єктів та осіб,  сприяє  вивченню потенційних партнерів по бізнесу, консультує з кадрової безпеки, захисту комунікаційних мереж та приміщень від несанкціонованого отримання інформації, захисту  інтелектуальної власності на підприємстві тощо.  

 

В  УСПП працює Департамент з корпоративної безпеки, який може залучати незалежних  професійних експертів у сфері економіки і права, фізичної та технічної охорони та інших фахівців в залежності від ситуації, що склалася на підприємстві. Департамент підтримує партнерські взаємовідносини з надійними компаніями, що надають послуги у сфері корпоративної безпеки, у разі необхідності надає підтримку у встановленні комунікацій з контролюючими та правоохоронними органами державної та муніципальної влади.

Департамент з корпоративної безпеки УСПП

+ 38 (044) 278-18-58 security@uspp.org.ua  dkb2015@ukr.net

 

Український бізнес у світі

Союз організовує масштабні бізнес-форуми,  направляє свої представників до міжурядових комісій з питань співробітництва. 

УСПП співпрацює зі Світовим банком, UNIDO (Організацією об'єднаних націй з промислового розвитку), ЄБРР, Глобальним договором ООН, USAID (Агентством США з міжнародного розвитку), UNDP (ПРООН), МВФ, Єврокомісією та Європарламентом.

Союз налагодив  партнерські відносини з колегами з Литви, Китаю, Італії, Франції, Польщі, Молдови, Канади, Ірану та інших країн. На сьогодні УСПП підписав близько 156 міжнародних двосторонніх угод.

Центр сприяння експорту при УСПП  пропонує українським виробникам нові можливості для зовнішньої торгівлі – в США, Латинській Америці, Ізраїлі, Європі. Ми працюємо  з агенціями ЄС, прагнемо наблизити європейську фінансову, консультативну та освітню допомогу для українських підприємств. В США проведено Саміт українських брендів – Ukrainian Brands D.C. Summit. Центр  сприяв налагодженню контактів із представниками продуктових мереж роздрібної та оптової торгівлі – членами торгової асоціації Food Marketing Institute (FMI).

Центр працює з  низкою українських компаній  щодо виходу на ринок публічних закупівель США і Канади – в цьому є підтримка українських дипломатів та закордонних партнерів.

Центр підтримки експорту при УСПП

+38 044 272 02 46, +38 044 272 02 49, e-mail: info@uspp-export.com, www.uspp-export.com 

 

УСПП має тісні зв'язки з BUSINESSEUROPE, однією з найбільших та найвпливовіших бізнес-асоціацій Європи. Меморандум про співпрацю було підписано в 2016 році.

Успішно діють започатковані УСПП та дружньою Конфедерацією промисловців Литви Українсько-литовська та Литовсько-українська ділові ради.

 

Традиційно в організовуваних ними Українсько-литовських економічних форумах беруть участь Президенти обох країн, велика кількість профільних урядовців, представники реального сектору економіки, малого та середнього бізнесу. 

Ці заходи дали змогу значно наростити український експорт до Литви (до +30% за рік). Підписано декілька десятків партнерських угод між компаніями, а в Україну вже зайшли литовські інвестори із конкретними проектами у сфері будівництва, водоочищення, енергоефективності та енергозбереження  тощо.

Завдяки партнерським зусиллям восени 2017 року стартував пілотний проект із реконструкції очисних споруд районної лікарні на Одещині. Його виконавцями є литовська ЗАТ «Traidenis» та українська корпорація «Союз».

 Українсько-литовська ділова рада

+38 044 278-12-05 e-mail: prokhorov@uspp.org.ua 

 

В Онтаріо (Канада) відкрито  представництво українського бізнесу – Ukrainian Business Agency in Canada, створене УСПП. Відповідні представництва Агенції запущені, крім того, в Британській Колумбії, а також Києві. Структура пропонує вітчизняним підприємцям безкоштовні послуги із розмитнення товарів в Канаді, зберігання їх на складах, лобіювання інтересів національного бізнесу та послуги із просування їх продукції на північноамериканському ринку.

Ukrainian Business Agency in Canada

http://www.ubaic.ca, info@ubaic.ca, +1 (289)400-6171, 504-5080 Pinedale Avenue Burlington, ON, L7L5V7, Canada 

УСПП продовжує розвивати співпрацю із діловими та фінансовими структурами Республіки Латвія. Ще в 2005 р. було підписано меморандум з  Латвійським  агентством інвестицій і розвитку (LIAA), який розпочав програму підтримки впровадження інноваційних проектів, стартапів українських підприємців, перш за все молоді. Традиційною стає участь групи компаній харчової сфери «під дахом» УСПП у щорічній  міжнародній виставці Riga Food.

Координатор: +38 044 278-12-05 e-mail: prokhorov@uspp.org.ua 

Соціально  відповідальні

УСПП та його компанії-члени сповідують принцип соціальної відповідальності. Союз одним із перших підтримав ініціативу створення в Україні Мережі доброчесного бізнесу, а з 2008 року є підписантом Глобального договору в цій царині.

УСПП співпрацює із низкою наукових закладів – Національною академією наук, Інститутом еволюційної економіки, Київським національним університетом ім. Т.Шевченка, підтримує студентські конкурси, олімпіади  тощо.

Союз організовує та підтримує традиційні дитячі акції на честь  Святого Миколая та Дня захисту дітей.

Серед ініціатив нашої команди – створення Музею промисловості в Україні, сприяння перекладу екскурсійних програм українською мовою в країнах Європи та багато іншого.

Майже кожне регіональне відділення УСПП надає допомогу українській армії. Налагоджена дієва співпраця з Всеукраїнським об'єднанням учасників бойових дій та волонтерів АТО. Союз підписав меморандум із громадською організацією «Українська жіноча варта», благодійним фондом «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» тощо.  

 Сторони займатимуться проблемами соціальної та трудової адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей, членів родин загиблих на війні, волонтерів та вимушених переселенців.

 

 УСПП:

м. Київ, вул. Хрещатик 34

тел./факс (044) 536-96-41  uspp@uspp.uahttp://uspp.ua/